Karta klienta

Login:

Hasło:

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się łódzką firmą gdzie pracuje zespół młodych, ambitnych ludzi dla których główną pasją jest szeroko pojęta elektronika i automatyka przemysłowa.

Bardzo ważna dla nas jest dbałość o zaufanie klienta, które jest priorytetem zarówno w kontaktach z klientem korporacyjnym  jak i indywidualnym. Etyczne traktowanie klientów oznacza dla nas dostarczanie produktów i usług o najwyższej jakości, zapewnianie najlepszych cen, przewidywanie potrzeb naszych klientów, a także spełnianie ich oczekiwań. Będziemy realizować te działania zgodnie z naszym przekonaniem, że zaufanie, lojalność i zadowolenie klienta przekładają się na prawdziwy sukces firmy.

 

 NASZ CEL:

Za cel jaki sobie postawiliśmy na najbliższe lata jest stworzenie dla naszych klientów oferty, która charakteryzować się będzie unikalnością na polskim rynku, wysoką jakością i przede wszystkim atrakcyjną ceną. 

 

NASZE MOTTO:

"Łączymy korzyści"  - czyli najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów przy zachowaniu najwyższej jakości i rozsądnej ceny.

Kontakt

MARTRONIC S.C.
Limanowskiego 166
91-027 Łódź

tel: 42 288 65 43
fax: 42 209 49 50
email: info@martronic.pl