Karta klienta

Login:

Hasło:

Naprawy

Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawach elektronicznych urządzeń przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie w naprawach i serwisowaniu urządzeń przemysłowych oraz współpraca z działami utrzymania ruchu największych firm w Polsce pozwoliła nam poznać dogłębnie najczęstsze problemy oraz oczekiwania klientów.

Nasza oferta jest bardzo konkurencyjną alternatywą dla autoryzowanych serwisów gdzie często wysoka cena naprawy wraz ze stosunkowo długim czasem oczekiwania na wykonanie usługi stanowi o tym, ze naprawa staje się nieopłacalna.

Usługi napraw wykonujemy na poziomie komponentów dlatego ceny naszych usług są bardzo atrakcyjne i często naprawy które były nieopłacalne w autoryzowanych serwisach u nas stają się opłacalne.

Ponadto dbamy o to by wszystkie naprawy wykonywane były na najwyższym standardzie i w możliwie jak najkrótszym czasie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z dylematu przed jakim często stają kierownicy utrzymania ruchu zastanawiając się czy opłaca się naprawiać uszkodzone urządzenie czy lepiej wymienić je na nowe. Wiemy, że podjęcie takiej decyzji nie znając kosztów naprawy jest bardzo trudne.

Dlatego w naszej firmie oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów naprawy. Dopiero na tej podstawie klient decyduje czy naprawa jest dla niego opłacalna czy nie. Wszystkie naprawione przez nas urządzenia objęte są 12-sto miesięczną gwarancją W przypadku rezygnacji z naprawy odsyłamy bezpłatnie urządzenie do klienta.


Naprawa w MARTRONIC to:


       -  Bezpłatna diagnoza uszkodzenia wraz z wyceną kosztów naprawy

       -  Profesjonalny serwis i niskie koszty napraw (naprawa na poziomie komponentów)

       -  12 miesięcy gwarancji

       -  Możliwość bezpłatnego odbioru sprzętu od klienta

       -  W przypadku rezygnacji z naprawy klient nie ponosi żadnych kosztów a sprzęt jest odsyłany bezpłatnie.

Kontakt

MARTRONIC S.C.
Limanowskiego 166
91-027 Łódź

tel: 42 288 65 43
fax: 42 209 49 50
email: info@martronic.pl