Karta klienta

Hasło:

Kariera

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant Elektronik.

Stanowisko:  Serwisant Elektronik

Opis stanowiska:

Naprawy serwisowe elektroniki przemysłowej. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i elektroniki w warsztacie firmy oraz u klienta.

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie techniczne – elektroniczne

-umiejętność diagnozowania uszkodzeń

-doświadczenie w serwisowaniu/naprawach elektronicznych urządzeń przemysłowych (między innymi: falowniki,  sterowniki PLC, panele operatorskie HMI)

-znajomość zagadnień elektrycznych, mechaniki maszyn i automatyki

-uprawnienia SEP do 1 kV

-znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją serwisową i techniczną

-Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

-przyjemną atmosferę pracy w zespole

-wynagrodzenie powiązane z odnoszonymi wynikami

-możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kadry@martronic.pl

* Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Kontakt

MARTRONIC S.C.
Limanowskiego 166
91-027 Łódź

tel: 42 288 65 43
fax: 42 209 49 50
email: info@martronic.pl